Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.01.2020 SAAT 13:13:24
Advert
 

Valilik ihaleye çıkıyor! Çocuklar burada korunacak

Kocaeli'de çocuk ilk bakım ve müdahale birimi açılacak. Bu birim korunmaya muhtaç çocuklarla ilgili yasal süreçler tamamlanıncaya veya çocuk için en uygun hizmet modeli belirleninceye kadar barınma ve temel gereksinimlerini karşılayacak
Valilik ihaleye çıkıyor! Çocuklar burada korunacak

Burçin SAĞLAM AYSU - Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, çocuk ilk kabul ve müdahale birimi hizmet binası yapım işi için ihaleye çıkacak. İhale 23 Eylül Pazartesi  günü saat 14.30'da Kocaeli Valiliği Kocaeli Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonu'nda gerçekleşecek. Bina Cephanelik Mesire alanındaki Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nin bahçesine yapılacak. Bina Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde olacak. Çocuk ilk kabul ve müdahale birimi, kolluk kuvvetlerinden gelen ya da ailelerinden alınmak zorunda kalan çocuklar için bir ara merkez olacak. Burada misafir edilen çocuklar, kendileri için uygun yerler ayarlandıktan daha sonra oralara yerleştirilecek. 

 

BİRÇOK İLDE VAR

Korunmaya muhtaç çocuklarla ilgili yasal süreçler tamamlanıncaya veya çocuk için en uygun hizmet modeli belirleninceye kadar barınma ve temel gereksinimlerini karşılamak üzere tüm Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinde "çocuk koruma ve ilk müdahale ve değerlendirme birimleri" oluşturuldu. Birçok şehirde bu birimler hizmet vermeye başladı. Çocuk koruma, ilk müdahale ve değerlendirme birimlerinin çocukların ihmal ve istismarını önlemek, ikincil mağduriyetler yaşamalarının önüne geçmek konusunda önemli hizmetler sunulan merkezler olduğu öğrenildi.

 

İhale konusu yapım işinin

a) Niteliği, türü ve miktarı: 1-İnşaat (% 78,79) 2-Makina Tesisatı (%6,39) 3-Elektrik Tesisatı (%14,82)
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

b) Yapılacağı yer: Bekirdere Mahallesi 799 Ada 1 Parsel İzmit/KOCAELİ

c) İşe başlama tarihi: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.

ç) İşin süresi: Yer tesliminden itibaren 130 (yüz otuz) takvim günüdür.

 

İhalenin detayları için tıklayınız

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9567 TL 5.9330 TL
Euro
EURO
6.5687 TL 6.5425 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA