Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.01.2020 SAAT 15:36:22
Advert
 

O dükkanlar 18'inde kiralanacak

Kentimizin belki de tek eğlence mekanlarından olan Kumkapı Balık Lokantaları’ndaki 4 işletme 3. kez ihaleye çıkacak. İhale tarihi 18 Eylül Çarşamba saat 10.30
O dükkanlar 18'inde kiralanacak

Burçin SAĞLAM AYSU - KENTİMİZİN belki de tek eğlence mekanlarından olan Kumkapı Balık Lokantaları’ndaki 4 işletme 3. kez ihaleye çıkacak. Bu işletmeler için iki kez ihale gerçekleşmişti. 18 Temmuz’daki ikinci ihalede Deniz Yıldızı, Şen Balık, Balıkçı Hamdi ve Közz Restaurant’a Musa Yayla talipli olmuştu. Ancak diğer mevcut kiracılar, aylık 150 bin TL teklif verince ihale yüksek teklifler nedeniyle iptal edilmişti. Şimdi ise Büyükşehir Belediyesi 4 işletme için yeniden ihaleye çıkacak. İhale 18 Eylül Çarşamba saat 10.30'da.

 

İşte ihale tarihleri;

İzmit Ömerağa Mahallesi Salim Dervişoğlu Caddesi No:76 -E / 04 Nolu Lokanta, Ömerağa Mahallesi Salim Dervişoğlu Caddesi No:76-D / 05 Nolu Lokanta, Ömerağa Mahallesi Salim Dervişoğlu Caddesi No:76 - C / 06 Nolu Lokanta, Ömerağa Mahallesi Salim Dervişoğlu Caddesi No:76 -B / 07 Nolu Lokanta ve Gebze İlçesi, Gebze Hal Tesisleri 36 Nolu İşyeri/ Çay Ocağı,  18 Eylül Çarşamba günü saat 10.30'da yapılacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümeni'nde 3 yıl süreyle kiraya verilecek.

 

 

İhalenin detayları için tıklayınız

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9348 TL 5.9111 TL
Euro
EURO
6.5802 TL 6.5539 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA