Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.01.2020 SAAT 11:18:24
Advert
 

'Cumhur İttifakı’na zarar vermekten uzak duracağız'

Belediye meclis üyeleri ile bir araya gelen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “ Cumhur İttifakı’na zarar verecek açıklamalardan uzak duracağız” dedi
'Cumhur İttifakı’na zarar vermekten uzak duracağız'

 

Arif BULUT  - MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, belediye meclis üyeleri ile Başiskele Lastik İş Sosyal Tesislerinde düzenlenen programda bir araya geldi. Programa MHP İl Başkanı Ünlü’nün yanı sıra ilçe başkanları, ve MHP İl yönetim kurulu üyeleri katıldı. Meclis üyelerine yönelik konuşan Ünlü “Meclis üyelerimizin aylık raporlarını alacağız. Her belediye meclis üyesinin aylık raporu olmalı. Zamanı geldiğinde biz de olumsuzlukları hem büyükşehire hem de ilçe belediye başkanlarına iletiriz. Cumhur İttifakı’na zarar verecek açıklamalardan uzak duracağız. Genel merkezimize Kocaeli’ndeki çalışmalarla ilgili gerekli raporları sunacağız” dedi.

 

TEMAS ETMEK DAHA KOLAY OLACAK

Programda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “ Kent kamuoyuna bakıldığında MHP’li belediye meclis üyeleri kendi ilçelerinin gündemlerini belirliyor. Meclis üyelerimiz görevlerini yapıyor. Meclis üyelerimiz bizim seçilmiş milletvekillerimizdir. Gücünüzün farkında olun, vatandaşa dokunun. Vatandaşın probleminin çözülmesinde emek gösterdiğinizde insanlara sonraki dönemde temas etmek daha kolay olacaktır” dedi.

 

 

BİRLİK İÇERİSİNDE OLMAK ZORUNDAYIZ

Ünlü sözlerini, “Önümüzdeki günlerde saha programları başlayacak. Saha programlarında meclis üyelerini görmek istiyorum. Kentin problemlerini basınla birlikte yansıtabilirsiniz. Vatandaşın sorunlarının çözümü için çalışmalıyız. Vatandaşın gönlüne girmek zorundayız. MHP olarak teşkilat yapımızla birlik içerisinde olmak zorundayız. Meclis üyelerimize büyük sorumluluklar düşüyor” ifadeleriyle sürdürdü.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9386 TL 5.9149 TL
Euro
EURO
6.5897 TL 6.5634 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA