Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 10:38:49
Advert
Advert
 

'Kaşıkla veriyorlar, kepçe ile geri alıyorlar'

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, gelen zam kararlarında tepki göstererek “ Kaşıkla veriyorlar, kepçe ile geri alıyorlar” dedi
'Kaşıkla veriyorlar, kepçe ile geri alıyorlar'
Advert

Arif BULUT - Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras partililerle il binasında bir araya geldi. Okulların açılması ile birlikte, yaz tatilini tamamladıklarını bugünden sonra aktif bir şekilde sahada olacaklarının altını çizen Aras, 12 ilçeyi, 472 mahalleyi partililer ile birlikte dolaşacaklarını ve erken seçim olasılığı ile hareket edeceklerini vurguladı. İlimizde ulaşıma gelen zam kararına da tepki gösteren Aras “Yapılan zamlar vatandaşın canını yakıyor. Kaşıkla veriyorlar kepçe ile geri alıyorlar” dedi. Basın açıklaması sonrası İl Başkanı Aras önderliğinde partililer esnaf ziyaretlerinde bulunarak broşür dağıttı.

 

YAPILAN ZAMLAR VATANDAŞIN CANINI YAKIYOR

Basın açıklamasında konuşan Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras “Bugün tarihi bir gündür. 2019-2020 Eğitim ve öğretim Pazartesi günü başlıyor. Artık deniz ve piknik mevsimini tamamladık. Bugünden itibaren araziye iniyoruz. Bugün İzmit’te indirme ve çıkarma harekatı başlatıyoruz. Haftaya Cumartesi ise Gebze de olacağız. Daha sonra 12 ilçeyi 472 mahalleyi gezeceğiz. Erken seçim önümüzdedir. Yapılan zamlar vatandaşın canını yakıyor. Kaşıkla veriyorlar kepçe ile alıyorlar” dedi.

 

BİRBİRLERİNİ TEHDİT EDİYORLAR

“Bize hep rüzgar karşımızdan gelmiştir” diyen Aras “Rüzgar Davutoğlu’na Babacan’a var. Bunların arkasında dış güçler var. 15 yıldır hükümette görev yapıp hiç bir şey başaramayanlar yeni partilerle vatandaşın karşısına çıkıyorlar. Vatandaşımızı, esnafımızı ziyaret edeceğiz. Bizler şu anda zora talibiz. Davutoğlu biz konuşursak siz sokağa çıkamazsınız diyor. Cumhurbaşkanımızda biz sizin arkanızdakileri konuşursak siz sokağa çıkamazsınız diyor. Birbirlerini tehdit ediyorlar. Kirli siyaset yapıyorlar” dedi.

 

YER YERİNDEN OYNAYACAK

Sözlerini sürdüren Aras “Büyük kongremiz 27 Ekimde. Ankara’da ki büyük kongre salonunu dolacak. Yer yerinden oynayacak. Bu genel başkanımızın talimatıdır. Seçimden önce ay ile haç’ın kavgası diyen hükümet seçim sonrası kilise açmıştır. Dışa bağımlı olmadan, üreten, İslam birliğini kuran bir Refah Partisini göreceksiniz. Bizler için şimdi araziye çıkma vaktidir. Bundan sonra tüm ilçelerimizi kalabalık bir şekilde dolaşacağız. Rozetlerimiz de bugün yakalarımıza takacağız. Kandıra İlçe Başkanlığı görevine, Levent Gödek getirilmiştir. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3237 TL 7.2945 TL
Euro
EURO
8.6134 TL 8.5790 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA