Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.01.2020 SAAT 11:13:23
Advert
 

Adliyede mülakatlar başlıyor

Adliyede mülakatlar başlıyor

Burçin SAĞLAM AYSU-Kocaeli Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı'nın mülakat ilanı yayımlandı. 9 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan mülakat sınavına ilişkin listeler açıklandı. İşte yapılacak mülakatlar;

 

1. Kocaeli Zabıt Katipliği

2. Gebze Zabıt Katipliği

3. İcra Katipliği

4. Mülakat Sınavına Girecek Mübaşir Listesi(Kocaeli)

5. Mülakat Sınavına Girecek Mübaşir Listesi(Gebze)

6. Mülakat Sınavına Girecek Aşçı Listesi

 

Derince Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Derince Belediyesi’nin ilçe sınırları içerisindeki tüm hizmet noktalarında ve Türkiye sınırlarında kullanılmak üzere araç kiralayacak. 36 ay süreyle 30 aracın kiralanmasına karar verildi. Bu kiralama işi ihaleyle verilecek. İşe başlama tarihi 01.10.2019, işin bitiş tarihi 30.09.2022 olarak belirlendi. İhale Derince Belediyesi Merkez Bina Meclis Toplantı Salonu’nda 9 Eylül günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9386 TL 5.9149 TL
Euro
EURO
6.5897 TL 6.5634 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA