Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.01.2020 SAAT 02:44:39
Advert
 

Petrol İş’te devir teslim gerçekleşti

Petrol İş Sendikası 28’inci Olağan Genel Kurulu’nda Petrol İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman’ın Petrol İş Sendikası Genel Sekreterliği görevine gelmesi sonrası Akduman görevi yeni başkan Nesimi Yetişoğlu’na bıraktı
Petrol İş’te devir teslim gerçekleşti

Boran KAYALAR-Geçen hafta gerçekleştirilen Petrol İş Sendikası 28’inci Olağan Genel Kurulu’nda Petrol İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman’ın Petrol İş Sendikası Genel Sekreterliği görevine seçildi. Petrol İş Kocaeli Şube Başkanlığı görevine ise Nesimi Yetişoğlu seçildi. Seçim sonrasında Petrol İş Kocaeli Şubesi’nde düzenlenen devir teslim töreninde Kocaeli Şubesi eski Başkanı Salih Akduman görevi yeni başkan Nesimi Yetişoğlu’na bıraktı. Yetişoğlu’da yönetim kurulu üyeliği görevini Kamil Keskin’e bıraktı. Düzenlenen devir teslim töreninde Tüpraş İzmit Rafineri eski Baş Temsilcisi İsmail Yurt, Fikret Aladağ, Mehmet İpşiroğlu, Kocaeli Şube eski Başkan Yardımcıları Salih Efe, Nezih Güdelci, Tekin Kara, Recep Kurt, Aziz Opak ve yöneticiler yer aldı.

 

GÖZÜMÜZ HİÇ ARKADA KALMIYOR

Devir teslim töreninde konuşan Petrol İş Genel Sekreteri ve Kocaeli Şubesi eski Başkanı Salih Akduman, “Biliyorsunuz geçen hafta bir seçim yaptık. Seçim sonucunda yeni görev bölümleri yapıldı. Ben Petrol İş Genel Sekreterliği görevine seçildim. Burada yıllar boyu görev yaptığımız abilerimiz var. Bugün görev teslim törenimizi gerçekleştirerek yeni görev alan arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bu işi başaracaklarına inanıyoruz. Gözümüz hiç arkada kalmıyor” sözlerini kullandı.

 

 

YENİ OLAN SADECE İSİMLERDİR

Tüpraş İzmit Rafinerisi eski Temsilcisi Ünal Akbulut, “Burada sendika tarihinin 25 senesi var. Bu devir tesliminde böyle bir şekilde yapılması Kocaeli’de geleneğin devam ettiğini gösteriyor. Arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. Ardından konuşan Petrol İş Kocaeli Şube Başkanı Nesimi Yetişoğlu, “Bugün abilerimizle olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Aslında biz eskinin devamıyız. Yeni olan sadece isimlerdir. Emekten yana işçiden yana neyse biz yine onun gereği neyse yapacağız. Bu açıdan görev alan ve göreve gelen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9489 TL 5.9252 TL
Euro
EURO
6.5940 TL 6.5677 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA