Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.01.2020 SAAT 16:55:05
Advert
 

Sarı, muhatap almak istemiyor

Sarı, muhatap almak istemiyor

BİLİNDİĞİ gibi Lastik-İş Şube Başkanı Yusuf Bayraktar hasta ziyareti için gittiği Kocaeli Devlet Hastanesi acil servisi önünde iki kişinin saldırısına uğrayarak darp edildi.

Olayı gerçekleştiren Milli Boksör Aykut Tonkal gözaltına alındı ve hastanede sıra beklerken Yusuf Bayraktar’ın kendisinin üzerine yürüyüp silah çekmeye yeltendiğini, bu nedenle yumruk attığını ifade etti. Ve fakat Yusuf Bayraktar, olayın arkasında Lastik-İş Şube Başkanı Alaaddin Sarı ve bazı yöneticilerin olduğunu ifade etti.

Olayın ardından Sarı ile görüştüm… “Ne diyorsunuz Sayın Başkan?” dedim. Çok net şunu ifade etti:

“Bu şahsı muhatap alıp konuyla ilgili açıklama yapamam. Böyle bir hadisenin ardından Lastik-İş Sendikası’nı zan altında bırakanlara yanıt vermem, o iddiaları ciddiye aldığım manasına gelir. Biz işimizi yapacağız. Önümüzde zor bir süreç var. Bunlarla meşgulüz. Bizle alakalı olmayan hadiseler gündemimizde olmaz.”

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA