Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.01.2020 SAAT 19:57:08
Advert
 

Herkes isyanda…

Herkes isyanda…

Burçin SAĞLAM AYSU-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi deniz ulaşımında kış tarifesine geçti. Yolcu Motoru Seferleri Hat1'de İzmit–Gölcük–Değirmendere ve Karamürsel arasında günde dört geliş ve üç gidiş olarak düzenlendi.

 

Yolcu Motoru Seferleri Hat 2, Karamürsel–Hereke güzergâhında, Hat 3 İzmit–Gölcük–Derince–T.Çiftlik–Değirmendere güzergâhında ve Hat 4 Gölcük–Derince–T.Çiftlik–Değirmendere arasında gidiş dönüş olarak 9 Eylül Pazartesi gününden itibaren deniz ulaşımında kış tarifesine geçildi.
Ancak Körfez Yarımca'da oturanlardan tepki var.
Bize gelen bilgilere göre; önceden sabah akşam seferi olan Yarımca İskelesi, yeni kış tarifesinde kaldırılmış. Yani artık Değirmendere'den Körfez Yarımca'ya gelecek olan vatandaşlar Tütünçiftlik'te inmek zorunda kalacak.
Yarımca'daki Körfez Kampüsü'nde yabancı diller meslek yükseokulunu okuyacak öğrenciler ve orada eğitim verecek hocalar da bu konudan şikayetçi.


Karşıda Değirmendere'de oturup vapurla Yarımca'ya gelmek isteyen öğrenciler şimdi Tütünçiftlik'te inmek ve bir saate yakın yol kat ederek okula ulaşmak zorunda.


Bu bölgede oturanlar kış seferlerinde de Yarımca İskelesi'nin yazın olduğu gibi aktif olmasını istiyor.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9348 TL 5.9111 TL
Euro
EURO
6.5802 TL 6.5539 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA