Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.01.2020 SAAT 20:41:57
Advert
 

Bahçeşehir Kolej'inde ilk ders zili çaldı

Bahçeşehir Koleji, 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemine okul bahçesinde Okul Müdürü Mahmut Kalcı’nın ders zilini çalması ile merhaba dedi.
Bahçeşehir Kolej'inde ilk ders zili çaldı

Örnek olan eğitim modelleriyle dikkat çeken Bahçeşehir Koleji 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemine okul bahçesinde Okul Müdürü Mahmut Kalcı’nın ders zilini çalması ile merhaba dedi. Okul Müdürü Mahmut Kalcı’nın yanı sıra 186 öğretmen, 1250 öğrenci, 40 idari personel ve velilerin yoğun katılımıyla gerçekleşen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Kocaeli Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mahmut Kalcı törende yaptığı konuşmada “ Bugün tüm Türkiye’de ders zili çalacak, 18 milyon öğrenci, 1 milyonun üzerinde öğretmen eğitim öğretim yılına merhaba diyecek” dedi.

 

GELECEĞİMİZ EĞİTİMLE BİÇİMLENİR

Törende konuşan Okul Müdürü Kalcı, ‘’Sizleri özlemle bekledik. Okullar bilimin hakim olduğu akıl ve zekayı geliştiren eğitim yuvalarıdır. Çağdaş insanlar yetişmek için buradayız. Yolumuz uzun ve yükümüz ağır. Yetiştirdiğimiz öğrenciler, insanlık onuru ve yararı için iyi bireyler olacaktır. Hepimiz biliyoruz ki, geleceğimiz eğitimle biçimlenir. Yanımızda olmamızdan son derece mutluyuz. Sizlere çok güvendiğimizi bilmenizi istiyorum” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9174 TL 5.8938 TL
Euro
EURO
6.5628 TL 6.5366 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA