Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 08.08.2020 SAAT 00:38:57
Advert
 

Valilik duyurdu! 16 Eylül'den itibaren...

Kamu Kurum ve kuruluşlarında görevli memur, sözleşmeli personel, geçici personel ve hizmetlileri kapsayan kış dönemi kılık kıyafet uygulaması 16 Eylül'de başlıyor
Valilik duyurdu! 16 Eylül'den itibaren...
Advert

Kamu Kurum ve kuruluşlarında görevli memur, sözleşmeli personel, geçici personel ve hizmetlilerinin 16 Eylül Pazartesi gününden itibaren kışlık kıyafet uygulamasına geçiliyor.

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada," 

 
Kamu Kurum ve kuruluşlarında görevli memur, sözleşmeli personel, geçici personel ve hizmetlilerinin 16.09.2019 tarihinden itibaren kışlık kıyafet uygulamasına geçilecektir.  
 
 
Bürolarda görevli bayan ve erkek personel 25 Ekim 1982 gün ve 17849 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren yönetmelik ve bu yönetmeliğin 5’nci maddesinin (a) bendinde yapılan ve 03 Ocak 2002 tarih ve 24629 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan değişikliğe uygun kılık-kıyafetle çalışabileceklerdir.
 
Resmi elbise (Üniforma) giymek zorunda olanlar, ilgili kurum ve kuruşluların özel yönetmeliklerine belirtilen usul ve esaslara tabidir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur, " denildi.
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA