Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 13:06:37
Advert
Advert
 

Erbakan, Kandıra ilçe başkanını ağırladı!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin il başkanı Mehmet Aras’ ı Ankara’ya çağırdı. Kandıra’ya yeni atanan ilçe başkanı Levent Gödek de Mehmet Aras ile genel başkanı konutunda ziyaret etti
Erbakan, Kandıra ilçe başkanını ağırladı!
Advert

Ünal CANKURT  - Ziyaret esnasında Kandıra’ya yeni atanan ilçe başkanı Levent Gödek’e yetki belgesini, Dr. Fatih Erbakan bizzat takdim etti. Kandıra hakkında ilçe başkanından bilgiler alan genel başkan, yeni atadığı ilçe başkanına görevinde başarılar diledi. Yeni ilçe başkanı Gödek, Erbakan’ a, yanında getirdiği Kandıra yoğurdunu hediye etti.

 

 

ADİL DÜZEN EKMEĞİ

Aras ve beraberindeki heyeti çok sıcak karşılayan Dr. Fatih Erbakan, il başkanı ile Kocaeli ve genel siyaset hakkında görüş alışverişinde bulundu. Renkli kişiliği ile bilinen il başkanı Aras, genel başkanına sembolik milli görüş ekmeği hediye etti. Sembolik ekmeği genel başkanına takdimi esnasında Aras, “Yeniden refah iktidarında halkın ekmeği büyüyecek, rantiyeci ve hortumcuların ekmeği küçülecek. Bu ekmek işte bunu sembolize ediyor. Hakça bölüşümün adı adil düzendir. Bu ekmek milli görüş ekmeğidir, adil düzen ekmeğidir” dedi. İl başkanı ve yanındaki heyete ziyaretinden ötürü teşekkür eden Erbakan, misafirlerini kapıya kadar uğurladı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA