Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 06.12.2019 SAAT 22:20:53
Advert
 

Artık hesap verme zamanı

Artık hesap verme zamanı

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez, geniş çaplı bir basın toplantısı düzenleyerek göreve geldikleri günden bu yana yaşananlar anlattı. Bunun üzerine Hodri Meydan Taraftar Derneği yazılı bir açıklama yaptı

 

İşte o açıklama:

 

Kocaelispor'un mevcut Yönetim Kurulu'nun yapmış olduğu açıklamalar ortadadır. Bu açıklamalardaki mevzu bahis rakamlar ve ithamlar hakkında en kısa sürede eski başkan Sn. Bahri Yavuz'dan açıklama bekliyoruz. Eski başkan Sn. Bahri Yavuz, kendisinin ve yönetimdeki diğer yönetim kurulu üyelerinin yönetimde bulundukları sürece verdikleri paraları hibe edeceklerinin, kulübe borç kaydetmeyeceklerinin sözünü kongrede vermiştir. Hibe edilen miktarları ve hibe edilmeyip kulüpten başkan veya yöneticiler tarafından tahsil edilen miktarları(varsa) çıkıp açıklamalıdır. Son seçimli kongrede hazırlanan bilançoda ki denk bütçe kavramı geçerliliğini yitirmiştir. Artık hesap verme zamanı gelmiştir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7669 TL 5.7438 TL
Euro
EURO
6.4016 TL 6.3760 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA