Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.01.2020 SAAT 23:44:21
Advert
 

Yusuf Bayraktar hakkında suç duyurusu

Lastik-İş Sendikası Genel Merkez yönetim kurulu, önceki gün gerçekleşen olayın ardından kendilerini “azmettirici” olarak suçlayan Lastik-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yusuf Bayraktar hakkında suç duyurusunda bulunuyor.
Yusuf Bayraktar hakkında suç duyurusu

Lastik-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yusuf Bayraktar, önceki gün Kocaeli Devlet Hastanesi’nde meydana gelen olayın ardından Lastik-İş Sendikası Genel Merkez yönetim kurulu üyelerini “azmettirici” olarak suçlamıştı. Lastik-İş Genel Merkezi bu kararın ardından Yusuf Bayraktar hakkında “suç isnatı” ve “iftira” iddiasıyla ilgili suç duyurusunda bulunacak. Ayrıca maddi-manevi tazminat davası açılacak. Genel Merkez yöneticileri, Yusuf Bayraktar’ın hiçbir delil, belge, delil ve şahit beyanı olmadan kendi haklarında “azmettirici” suçlamasında bulunulmasının ardından yargıya gidiyor…Yusuf Bayraktar, bugün düzenlediği basın toplantısında da sendikanın genel merkez yöneticilerini eleştirmiş ve suçlamıştı. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA