Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.01.2020 SAAT 16:29:03
Advert
 

Geçici işçilerin çalışma süresi uzatıldı!

Geçici işçilerin çalışma süresi uzatıldı!

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından geçici işçiler hakkında önemli bir karar alındı. Tarım ve Orman Bakanlığı'nda çalıştırılan geçici işçilerden 1064'ünün çalışma sürelerinde düzenleme yapıldı. Bu bağlamda işçilerin çalışma süreleri 9 ay 29 günü geçmemek üzere uzatıldı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından geçici işçilerin çalışma süreleri hakkında bir karar alındı.

Tarım ve Orman Bakanlığında çalıştırılan geçici işçilerden 1064'ünün 2019 yılındaki çalışma sürelerinin 9 ay 29 günü geçmemek üzere 4 aya kadar uzatılmasını uygun gördü.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA