Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 17:24:04
Advert
 

Durmuş Yılmaz, bir şey anlamayan Usta’ya anlattı

Durmuş Yılmaz, bir şey anlamayan Usta’ya anlattı

 

Merkez Bankası eski Başkanı ve İYİ Parti kurucularından, Milletvekili Durmuş Yılmaz, Twitter’da ekonomi ile ilgili bir değerlendirme yaptı. İYİ Parti’nin Kocaeli kurucularından Rıza Güven Usta ise “Hocam bir şey anlamadım” karşılığını verdi. Yılmaz, Usta için bir açıklama getirdi.

 

İşte o diyalog:

 

Durmuş Yılmaz: “Ekonomi politikalarına yol gösteren  makro çeçeve: 5 Yıllık KP, 3 Yıllık OVP, 1 Yıllık MP ve  takiben yıllık bütçe. 5YKP 1 yıl gecikme ile yürürlüğe girdi; OVP Eylül başında, MP Eylül ortasında açıklanması gerekirdi, henüz ortalıkta yoklar ve 2020 bütçesi bu ortamda hazırlanıyor.”

 

Rıza Güven Usta: Hocam seni seviyoruz. Dediklerin de doğrudur eminim. Ama ben bir şey anlamadım.

Durmuş Yılmaz: Her zaman olduğu gibi yer sorunu.

5YKP= 5 yıllık Kalkınma Planı

OVP= Orta Vadeli Plan

MP= Mali Plan

Rıza Güven Usta: Teşekkür ederim hocam.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9601 TL 5.9363 TL
Euro
EURO
6.5587 TL 6.5325 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA