Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.02.2020 SAAT 04:20:32
Advert
 

Erenkaya il başkan adayı olacak mı?

Erenkaya il başkan adayı olacak mı?
rek

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi eski Başkanı, eski Milletvekili Hikmet Erenkaya’yı aradım ve sordum:

“Değerli başkan, parti kongre sürecine giriyor, siz de sanki çalışmalarınızı arttırdınız gibi. İl başkan adaylığını düşünüyor musunuz?”

Gülümsedi ve yanıtladı:

“Her zaman yaptığım ziyaretleri yapıyorum, her zamanki gibi düğünlere ve cenazelere katılıyorum, her zamanki gibi davet edildiğim açılışlarda yer alıyorum ve her zamanki gibi partililerimle bir araya geliyorum. Tabii ki kongre süreci yaklaştığı için bunu adaylığa yoranlar olabilir. Böyle bir şey söz konusu değil. Benim çalışmalarımda hiçbir değişiklik yok. Bu çalışmaları siyasi beklenti ile yapmak da zaten doğru değil. Ben, çobanlık yaparak İzmit’e geldim. Bu parti bana çok önemli görevler verdi. Beni bu görevlere partililerim getirdi. Partime ve partililerime borcum var. Bunu yerine getiriyorum.

Daha önce üstlendiğim görevler, örneğin belediye başkanlığı, örneğin milletvekilliği… Bu görevleri vatandaşın bazı sorunlarını çözmek için kullanmaktan imtina etmiyorum. Vatandaşın tayin sorunu varsa, yetkilileri arıyorum; aynı şekilde sağlık, ulaşım, barınma, yurt, burs… Bazen bürokratları, bazen de belediye başkanlarını arıyorum. Vatandaşın sorununu çözmek için elimden geleni yapıyorum. Bu çalışmalarımdan siyasi bir hedef çıkarmak doğru değil.”

 

 

 Mevlüt Soysal’ın yazısının tamamı için tıklayınız...

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.1225 TL 6.0981 TL
Euro
EURO
6.6140 TL 6.5876 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA