Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 17:25:18
Advert
 

Kocaeli Anne Şehir, yeni döneme hızlı başladı

Kocaeli Anne Şehir projesi eğitmenleri yeni döneme hizmet içi eğitim programı ile katıldı
Kocaeli Anne Şehir, yeni döneme hızlı başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nün projesi olan “Kocaeli Anne Şehir” ekibi yeni döneme hızlı başladı. Hizmet içi eğitim programlarına katılan “Kocaeli Anne Şehir” çalışanlarına iletişim, sağlık, beden dili gibi konularda seminerler verildi.  

 

DAHA İYİ HİZMET İÇİN EĞİTİM

Kocaeli’de annelere yönelik etkinlikler ve faaliyetler düzenleyerek kadınlar tarafından büyük beğeni ve ilgi duyulan “Kocaeli Anne Şehir” projesi geçtiğimiz dönem birçok anneye hizmet ederek gönüllerini kazanmıştı. Yeni dönem için de hazırlıklarına son hız devam eden “Kocaeli Anne Şehir” projesinin idarecileri, antrenörleri ve uzmanları hizmet içi eğitim yaparak sundukları kaliteyi arttırmak için çalışıyor.

 

5 ÇEMBER METODU

Kocaeli Anne Şehir projesinde yeni dönem için çalışmalar başladı. Verilecek hizmetin kalitesini daha da yukarıya taşımak için alanında uzman kişiler tarafından projede yer alan personele seminer verildi. İlk seminerde Kocaeli Anne Şehir projesi idarecileri, antrenörleri ve uzmanlarına Kocaeli Üniversitesi Tıbbı Biyoloji ve Genetik Bölümü öğretim görevlisi Doç. Dr. Emel Ergül tarafından “Sürdürülebilir Sağlık için 5 Çember Metodu” eğitimi verildi.

 

VERİMLİ SEMİNERLER

İzmit İl Sağlık Müdürlüğü eğitim biriminden Songül Gölükcü ve Nurcihan Özer tarafından Kadın Sağlığı, Kanser Çeşitleri, Kanserde Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim konusunda seminer verildi. Ayrıca Anne Şehir Fizyoterapisti Hatice Kübra Gür Duruş bozuklukları nelerdir? Buna bağlı görülen rahatsızlıklar, tedavi yöntemleri ve doğru duruş nasıl olmalıdır? İsimli seminerleri gerçekleştirdi.

 

İLETİŞİMİN ÖNEMİ KONUŞULDU

Son olarak Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı, Rekreasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Elif Karagün, ‘İletişim Nedir?’, ‘Sağlıklı İletişim Kurmanın Yolu’, ‘İletişimde Ön Görülen Kurallar’, ‘İletişimin Önündeki Engeller’, ‘İletişimin Önemi’, ‘İletişimde Sen Dili Ben Dili’ ve ‘Hitap Şekli’ konularında eğitim gerçekleştirdi.

 

...

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9601 TL 5.9363 TL
Euro
EURO
6.5587 TL 6.5325 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA