Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 28.02.2020 SAAT 21:17:02
Advert
 

Cumhur ile Günay nişan yüzüklerini taktı

Kentimizde siyaset spor ve esnaf camiasının yakından tanıdığı isim olan Cumhur Kahraman Günay hanım ile evlilik yolunda ilk adımı attı
Cumhur ile Günay nişan yüzüklerini taktı
rek

SEKA’dan emekli Demir Kahraman ile ev hanımı Müzeyyen Kahraman'ın kentimizde siyaset, Kocaelispor taraftar ve esnaf camiası tarafindan tanınan oğulları Cumhur Kahraman ile Sakarya Akyazı Kuzuluk'ta ikamet eden merhum Rahman ile Sevda hanımın kızları Günay ile nişanlandı. Aile arasında gerçekleşen nişan merasimine aileler, yakın akrabalar ve arkadaşlar katılım sağladı.

 

TEBRİK YAĞMURU

Aile arasında örf ve adetlere uygun bir şekilde isteme sonrası Cumhur ve Günay'ın nişan yüzükleri kurdelesi kesimi yapıldı. Nişanlanan çift pasta kesimi ve takı sonrası aile büyükleri ve dostlarının tebriklerini kabul etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA