Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 15:57:30
Advert
 

Bilgievlerinde ilk ders Büyükakın’dan

Başkan Büyükakın, “İbn-i Sina Bilgievi’ne konuk olarak Bilgievleri yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde minikleri yalnız bırakmadı.
Bilgievlerinde ilk ders Büyükakın’dan
rek

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 2019-2020 Eğitim-Öğretim döneminin başlaması nedeniyle İbn-i Sina Bilgievi’ne konuk oldu. “İlk Ders Etkinliği” kapsamında öğrencilerle bir araya gelen Başkan Büyükakın yeni dönemin başlangıcını yaptı. Öğrenci ve velilerine aşure ikram eden Başkan Büyükakın ilk derste öğrencilere öğütlerde bulundu.

 

“EN BÜYÜK GÜÇ KAYNAĞIMIZ NESİLLERİMİZ”

Bilgievi öğrencilerine ilk dersi veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Türkiye’nin ve şehrimizin hedeflerine ulaşmasında çalışmanın önemine dikkat çektiği ilk derste nitelikli, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesillerin yetişmesine değindi. “İstikbalimizin teminatı olan çocuklar ve gençler için Büyükşehir Belediyesi’nin tüm imkanlarımızı seferber ettik” diyen Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyemizin sloganı “Çalışınca Oluyor” dur. Çünkü insanlar çalışmadan hiçbir şeye sahip olamazlar” dedi.

 

 

“HEDEFLERİNİZE ULAŞMAK ÇOK ÇALIŞMALISINIZ”

Millet olarak büyük bir medeniyete sahip olduklarını da ifade edeb Başkan Büyükakın, “Değerlerimize sahip çıkarak geleceğe koşacağız. Unutmamak gerekir ki bizim bu dünyada yapacaklarımız ve başardıklarımız dünya üzerindeki adaletsizliklerin er veya geç bitmesine vesile olacaktır. Ahiretimizi de kazanacağımız her güzel işte bu sıralarda öğrencilerinizin de katkısı olacaktır. Hedeflerinize ulaşmak çok çalışmalısınız. Kitap okumalısınız ve araştırmalısınız. Kendinize hedef belirlemelisiniz. O hedefe ulaşabilmek için de herkes den çok ama daha çok çalışmalısınız” şeklinde konuştu.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0778 TL 6.0536 TL
Euro
EURO
6.5813 TL 6.5550 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA