Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.02.2020 SAAT 03:00:16
Advert
 

Andız ve ekibinden anlamlı kampanya

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, ilçe başkanları ile yaptığı aylık olağan ilçe başkanları toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda CHP’li gençler anlamlı bir kampanyayı hayata geçirme kararı aldı.
Andız ve ekibinden anlamlı kampanya
rek

Deniz Karamert- CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, aylık olağan ilçe başkanları toplantısını gerçekleştirdi. İl binasında gerçekleşen ve Gençlik Kolları İl Yöneticilerinin de katıldığı toplantıda CHP’li gençlerle anlamlı bir projeyi hayata geçirme kararı aldı. 

 

KÖY OKULLARINA KİTAP VE ATATÜRK KÖŞESİ
 

CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Örgütü anlamlı bir projeye daha imza atıyor. CHP’li gençler, “Bir Kitap da Senden Olsun” adı altında başlattıkları kampanya ile topladıkları kitapları kitaplık kurulmasına ihtiyaç duyan il ve ilçelerdeki köy okullarına gönderecek. CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve ekibi bu kampanyanın yanı sıra Atatürk Köşesi bulunmayan okullara da Atatürk Köşesi yapmak için çalışmalara başladı. 

 

ANDIZ, “BAĞIŞLAYACAĞINIZ BİR KİTAP İLE BİR ÇOCUĞUN DÜNYASI AYDINLANSIN”

CHP Gençlik Örgütleri olarak geleceğin mimarlarına içi bilgi dolu kocaman bir dünya hediye etmek için köy okullarına kitap bağışı yapacağız diyerek açıklamasına başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Bağışlayacağınız kitaplar yeni sahipleri için mutluluk, geleceğimiz için umut ve olacaktır. Okuduğunuz kitapları saklamak yerine bağış yapın. Raflarda kalmak yerine meraklı ellerde hayat bulsun. Bir çocuğun, bir kardeşimizin dünyası bağışlayacağınız kitap ile aydınlansın. Bu kardeşlerimize ışık olmak için el verin destek verin “ ifadelerini kullandı. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.1225 TL 6.0981 TL
Euro
EURO
6.6140 TL 6.5876 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA