Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 14.08.2020 SAAT 08:36:37
Advert
Advert
 

Fındık üreticilere önemli uyarı!

Kandıra Ziraat Odası Başkanı Erdal Çetin, fındık üreticilerini il dışından gelen fındık tüccarlarına karşı uyardı
Fındık üreticilere önemli uyarı!
Advert

Kandıralı fındık üreticileri mahsullerini topladı ve satmaya başladı. Fındık üreticisinin her zaman yanında olan ve menfaati için çalışan Kandıra Ziraat Odası Başkanı Erdal Çetin de, bugünlerde ilçe mahallerinde il dışından gelerek fındık alımı yapan tüccarlara karşı dikkatli olmaları için üreticileri uyardı.

 

FINDIĞI TMO’YA VERİN

Çetin, “Değerli fındık üreticilerimiz; emeğinizin karşılığını alma zamanınız geldi. Son zamanlarda ilçemiz mahallelerine çevre illerden gelip fındık alımı yapan tüccarların olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Amacımız kimseyi karalamak olmamakla birlikte sizlerin mağdur olmamasını da istiyoruz. Her ne kadar fındığınızı peşin para ile alsalar da bazı şahısların siz kıymetli üreticilerimizi zor durumda bıraktıklarını duymuş bulunmaktayız. Sizlerden istediğimiz lütfen fındıklarınızı satarken dikkatli olun. Sonrasında dertlenmenin bir anlamı yoktur. En önemlisi öncelikle fındığınızı TMO’ya veriniz. Veremiyorsanız tanıdığınız güvenilir tüccarlarla çalışmanızı öneriyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3388 TL 7.3095 TL
Euro
EURO
8.6850 TL 8.6503 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA