Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 23:31:37
Advert
 

O isim ihaleye katılmadı

İzmit’teki balık lokantalarının bulunduğu alandaki 4 işletme 3’üncü kez ihaleye çıktı. İhalelere tek kişi katılırken, geçen ihaleye katılan Musa Yayla katılmadı
O isim ihaleye katılmadı

Boran KAYALAR-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen ihalede İzmit Kumkapı Balık Lokantaları’ndaki 4 işletme 3’üncü kez ihaleye çıktı. 18 Temmuz’da gerçekleştirilen ihaleye katılarak Deniz Yıldızı, Şen Balık, Balıkçı Hamdi ve Közz Balıkçılar Resturant’a işletmeci Musa Yayla’nın talip olmasıyla birlikte mevcut kiracıların aylık 150 bin TL teklif vermesi sonrası iptal edilen ihale 3’üncü kez ihaleye çıktı. Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden ihaleye çıkan 4 işletmeye bu kez Musa Yayla katılmadı. Her ihaleye tek katılım sağlandı.

 

İHALELERE 1’ER KİŞİ KATILDI

İhalede 4 No’lu lokantaya(Deniz Yıldızı) Engin Tuncer adına Ali Rıza Yeşilyurt, 5 No’lu lokantaya(Şen Balık) Megün Kocaeli Resturant adına Mustafa Özdemir, 6 No’lu lokantaya(Közz Resturant) Kemal Pazarlı adına Kemal Karasu, 7 No’lu lokantaya(Balıkçı Hamdi) Ydç. Gıda Yemek Hizmeti adına Yılmaz Çetin ve Gebze Hal Tesisleri'nde bulunan 36 No’lu çay ocağına ise Cemal Demir katıldı.

 

 

KAPALI ZARF USULÜ İHALE

İhalenin muhammen bedeli 4 nolu lokanta(Deniz Yıldızı) aylık 8 bin 500 TL+KDV, 5 No’lu lokanta (Şen Balık) aylık 8 bin TL+KDV, 6 No’lu lokanta(Közz Resturant) aylık 10 bin TL+KDV, 7 No’lu lokanta(Balıkçı Hamdi) aylık 10 bin 500 TL+KDV, Gebze Hal Tesisleri'nde bulunan 36 Nolu Çay Ocağına aylık 1.365 TL+ KDV olarak belirlendi. İhaleler kapalı zarf usulü yapıldı. Kapalı teklifin ardından yazılı teklife geçildi. Buna göre, 4 No’lu lokantaya Ali Rıza Yeşilyurt 8 bin 600 TL, 5 No’lu lokantaya Mustafa Özdemir 8 bin 550 TL, 6 No’lu lokantaya Kemal Karasu 11 bin 50 TL+KDV, 7 No’lu lokantaya Yılmaz Çetin 10 bin 650 TL teklif verdi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9601 TL 5.9363 TL
Euro
EURO
6.5587 TL 6.5325 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA