Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 19.10.2019 SAAT 05:50:19
Advert
Dogu Temizlik
 

TÜBİTAK Uzay'a 28 personel alınacak

TÜBİTAK Uzay'a 28 personel alınacak

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet gösteren ve sınırları aşıp uzayla yakından ilgilenmeye başlayan, teknolojik ve bilimsel çalışmaların ülkemizde bayraktarlığını yapan kurumlardan biri olan TÜBİTAK, resmi gazetede yayınladığı kamu personeli alım ilanına göre, bünyesinde çalıştırmak üzere 28 personel alacağını duyurdu.

 


Yayınlanan ilanda AR-GE Personeli kadrosunda araştırmacı ve teknisyen alımı yapılacağı belirtilirken bu alımlarda bazı özel ve genel şartların da olduğu belirtildi. TÜBİTAK Uzay bölümüne ayrılan kadrolar arasında 2 tanesinin şartında ön lisans mezunu olmak yer alırken geri kalan 26 aday personel kriterlerinde lisans mezunu olma şartı yer almaktadır. Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumun internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecektir. Ayrıca ilanda belirtilen dipnota göre son başvuru tarihi 09.10.2019 tarihidir.

 

Alınacak adayların TÜBİTAK UZAY ODTÜ yerleşkesinde çalıştırılacağı belirtilirken aday personellerin deneyimin de olması gerektiği dikkatlerden kaçmadı. Bu husus da dikkate alındığında birimlerde görevlendirilecek personellerin bir kısmının 2 yıl deneyimli bir kısmının ise 5 yıl deneyimli olma şartı yer alıyor. Genel bir tanımla ifade etmek gerekirse 1’dan 5 yıla kadar deneyim gerektiren kadro ilanında adaylarda bulunması gereken kriterler haberimizde mevcuttur.

 

TÜBİTAK Personel alım ilanı için tıklayınız.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7880 TL 5.7649 TL
Euro
EURO
6.4414 TL 6.4157 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA