Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 03:51:32
Advert
 

İzmit Futbol Kulübü’nde yeni dönem

İlimizde yeni bir yapılanma sürecine giren İzmit Futbol Kulübü, Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik Kulübü Başkanı Tolga Havuç’a ziyaret gerçekleştirdi
İzmit Futbol Kulübü’nde yeni dönem
Advert

Olağan kongre ile yeni yönetimini oluşturan İzmit Futbol Kulübü Başkanı Selçuk Özdöl ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Tolga Havuç’u Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü’nün Yahya Kaptanda bulunan tesislerinden gerçekleştirerek hem kulüp çalışmalarını yerinde inceledi hem de ortak temenni dileklerinde bulundu.

 

BAŞARI DİLEDİ

Başkan Havuç “İzmit Futbol Kulübü’ne yeni dönemi hayırlı olsun. Selçuk Özdöl gibi kıymetli bir Başkanın göreve gelmesi Kocaeli sporu adına memnuniyet vericidir. Şüphesiz ki futbol ilimizde de dünyada da spor branşlarının en tepesindedir. Biz profesyonel jimnastik ailesi olarak branşımızın gerekliliğinden dolayı 3-4-5 yaşlarında geleceğin futbolcularını yetiştiriyoruz” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA