Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 23:02:04
Advert
Advert
 

İsakçılar’da Şener Sar’dan jübile

Er meydanlarının unutulmaz isimlerinden İzmit Belediyesporlu Şener Sar Derince İshakçılar’da düzenlenen yağlı güreşlerde kıspeti bırakarak jübile yaptı
İsakçılar’da Şener Sar’dan jübile
Advert

Ata sporu güreş branşında ilimiz güreşçilerinden İzmit Belediyesporlu Şener Sar Derince İshakçılar’da düzenlenen yağlı güreşlerde jübile yaptı. Tecrübeli yağlı güreşçi Şener Sar bundan sonra antrenörlük yaşantısını sürdürmeye devam edecek. Şener Sar genç güreşçileri Ata sporuna kazandırmak için artık antrenör olarak spor yaşamını sürdürecek.

 

İlimizde genç güreşçiler yetiştirmeye devam edecek Şener Sar Derince’de düzenlenen İshakçılar yağlı güreşlerinde kendisine jübilesi nedeniyle plaket sunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün başta olmak üzere İshakçılar Yağlı Güreşleri tertip komitesine teşekkür etti. İshakçılar yağlı güreşlerinde plaket törenin ardından Şener Sar genç güreşçilerin omuzlarında er meydanından uğurlandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA