Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 23:37:14
Advert
 

TFF’de Başkanlar buluştu

Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen, kupa kura çekimi öncesinde TFF Başkanı Nihat Özdemir ve diğer kulüp başkanlarıyla buluştu
TFF’de Başkanlar buluştu

Kulüp Başkanlarını ağırlayan TFF Başkanı Nihat Özdemir burada Başkanların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Toplantıda söz alan Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen yaptığı konuşmada ''Bizim TFF'den bir isteğimiz var. TFF'nin Anonim Şirketi olan ya da olacak olan kulüplere bir teşvik uygulaması gerekiyor. Çünkü dernek olan bazı kulüplerin hali ortada. Kulüpler borç içinde bırakılıyor. Biz TFF'den balık istemiyoruz, bize balık tutmayı öğretmesini bekliyoruz. 2. Lig ve 3. Lig kulüpleri olarak kendi aramızda bir istişare yapmayı buradaki başkanlarımıza öneriyorum'' dedi.

 

GÜLEN, BAŞKANLARI TOPLADI

2. Lig ve 3. Lig Başkanlarını bir toplantıda buluşturan Başkan Arif Gülen, ''2. Lig ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nde sadece İstanbul'dan ibaret değil. Ben her bölgeden Karadeniz'den, Doğu Anadolu'dan, Güneydoğu Anadolu'dan, Ege'den, Akdeniz'den ve Marmara bölgesinde yer alan en az iki takımın olacağı, vakti olan ve proje üreten, kendisini bu derneğe adayacağı kişilerin olmasını istiyorum. Biz artık sesimizi duyurmalıyız. Kulüplerimizin marka olmasını sağlamalıyız. ''Kulüplerimizi daha da iyi nasıl tanıtabiliriz ve yaşatabiliriz'' biz bunun derdine düşmeliyiz'' dedi. Öte yandan 2. Lig ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği'nin haftaya acilen toplanıp, önemli kararlar alması bekleniyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9601 TL 5.9363 TL
Euro
EURO
6.5587 TL 6.5325 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA