Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 11:02:04
Advert
Advert Advert
 

İşte Hasan Aydınlık'a bağlanan birimler

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde uzun yıllardır genel sekreter yardımcısı olarak çalışan Ali Yeşildal görevden alınmış, yerine Hasan Aydınlık atanmıştı. Görevine başlayan Aydınlık'ın sorumlu olduğu birimler netleşti
İşte Hasan Aydınlık'a bağlanan birimler
Advert

Kocaeli  Büyükşehir Belediyesi'nde genel sekreter yardımcılığına Ali Yeşildal'dan sonra Hasan Aydınlık getirilmişti. Hasan Aydınlık bugün itibariyle görevine başladı. Aydınlık, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığı, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve yeni eklenen Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'ndan sorumlu olacak. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA