Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 03:32:06
Advert
Advert Advert
 

Dr. İlhan Kadıoğlu Gebze ilçe sağlık müdürü oldu

Dr. İlhan Kadıoğlu Gebze ilçe sağlık müdürü oldu
Advert

DARICA İlçe Sağlık Müdürü olarak görev yapan, Dr. İlhan Kadıoğlu, Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. Şakir Saldırıcı’nın görevinden ayrılmasından sonra, Sağlık Bakanlığı tarafından Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğüne atandı.

 

KADIOĞLU KİMDİR ? 

Dr.İlhan Kadıoğlu, 1965 yılında Bulgaristan’ın Haskovo şehrinde dünyaya geldi. 1969 yılında ailesiyle birlikte, Bulgaristan’dan Türkiye’ye göç ederek, Gebze’ye yerleşti. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mecburi hizmetini Bingöl’de  yapan Kadıoğlu, 1994 yılında Sakarya’ya tayin oldu. 1999 yılında Gebze Devlet Hastanesine acil servis doktoru olarak atandı. 2004 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından Gebze Sağlık Grup Başkanlığı görevine getirildi. 2017 yılında, Sağlık Bakanlığı tarafından Darıca İlçe Sağlık Müdürlüğüne atandı, bu görevi sırasında Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı. 

Gebze’de sivil toplum kuruluşlarında da aktif olarak görev yapan Kadıoğlu, daha önce Gebze Kent Konseyi yürütme kurulunda görev yaptı, Gebze İlim Yayma Cemiyeti ve Gebze Balkan Türkleri Derneği üyelikleri de bulunan  Kadıoğlu, halen Gebze İlim Kültür Çevre ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV)’in de başkanlığını yürütmektedir. Kadıoğlu,  evli ve 3 çocuk babası

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA