Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 14.08.2020 SAAT 07:45:01
Advert
Advert
 

Ayvaz’dan Şanlı’ya: Mesnetsiz ve seviyesiz iddialar

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Yaşar Şanlı’nın Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine atanan Mustafa Eren ile ilgili yaptığı açıklamaya Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ednan Ayvaz’dan yanıt geldi
Ayvaz’dan Şanlı’ya: Mesnetsiz ve seviyesiz iddialar
Advert

Arif BULUT  - Doç. Dr. Fatih Akbulut'un istifa etmesi üzerine boşalan KOÜ Genel Sekterliği görevine Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Mustafa Eren atanmıştı. Atamanın ardından Eğitim-Sen Mustafa Eren'in tarafsız görev yapamayacağını dile getirmiş kendilerini Genel Sekreter olarak tanımadıklarını açıklamışlardı. Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Şubesinin yeni Başkanı Ednan Ayvaz ise konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Mesnetsiz ve seviyesiz iddialara cevabımızdır. Eski Şube Başkanımız Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren’in Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreterlik görevine atanmasıyla ilgili olarak malum sendikanın yerel basında yer alan mesnetsiz ve seviyesiz iddialarıyla ilgili olarak açıklama yapma lüzumu hasıl olmuştur. Dr. Öğr. Üyesi Sayın Mustafa Eren, çok başarılı bir akademisyen ve ana bilim dalı başkanı olmakla birlikte Kocaeli Üniversitesi Senatosu’nun da bir üyesidir” dedi. 

 

GÖREVİNİ LAYIĞIYLA YERİNE GETİRMİŞTİR

Yapılan açıklamada “ Öz geçmişinde yer alan yurt dışı görevleriyle, başarılı bir şekilde yürütmüş olduğu yöneticilik vasfının yanı sıra, 10 yıl süresince Almanya’da etkin olarak sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmuş, 2 yıl boyunca Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk Kazak Üniversitesi Rektör Yardımcılığı yapmıştır. 2018 Kasım ayından istifa ettiği 9 Eylül 2019 tarihine kadar etik ilkelere bağlı, üst düzey bir iletişim becerisiyle personelin sendika üyelik durumunu dikkate almadan herkesin genel ve bireysel anlamda sorunlarına çözüm önerileri sunmak, mağduriyetlerinin giderilmesine katkıda bulunmak suretiyle Şube Başkanlığı görevini de çok başarılı bir şekilde layığıyla yerine getirmiştir.

 

BAŞARILAR DİLİYORUZ 

Geçmişinde yer alan başarılı yöneticilik vasfının yanında Kocaeli Üniversitesi’ne akademisyen, ana bilim dalı başkanı ve senatör olarak hizmet eden, üniversitenin tüm iş, işlem ve sorunlarını bilen bir kişi olarak atanmış olduğu görev için gerekli liyakate fazlasıyla sahiptir. Üniversite personeli arasında ayrımcılık yapmadan görevini yapan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren Hocamıza, Kocaeli Üniversitesi’nin kurumsal gelişimine katkı sağlayacağına olan inancımızla, yeni görevinde başarılar diliyoruz."

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3388 TL 7.3095 TL
Euro
EURO
8.6850 TL 8.6503 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA