Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 03:10:43
Advert
Advert Advert
 

Çocuklar için yarın önemli ihale

Kocaeli'de çocuk ilk bakım ve müdahale birimi açılacak. Bu birim korunmaya muhtaç çocuklarla ilgili yasal süreçler tamamlanıncaya veya çocuk için en uygun hizmet modeli belirleninceye kadar barınma ve temel gereksinimlerini karşılayacak
Çocuklar için yarın önemli ihale
Advert

Burçin SAĞLAM AYSU-Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, çocuk ilk kabul ve müdahale birimi hizmet binası yapım işi için ihaleye çıkacak. İhale 23 Eylül Pazartesi  günü saat 14.30'da Kocaeli Valiliği Kocaeli Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonu'nda gerçekleşecek. Bina Cephanelik Mesire alanındaki Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi'nin bahçesine yapılacak. Bina Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde olacak. Çocuk ilk kabul ve müdahale birimi, kolluk kuvvetlerinden gelen ya da ailelerinden alınmak zorunda kalan çocuklar için bir ara merkez olacak. Burada misafir edilen çocuklar, kendileri için uygun yerler ayarlandıktan daha sonra oralara yerleştirilecek. 
 

 

BİRÇOK İLDE VAR
Korunmaya muhtaç çocuklarla ilgili yasal süreçler tamamlanıncaya veya çocuk için en uygun hizmet modeli belirleninceye kadar barınma ve temel gereksinimlerini karşılamak üzere tüm Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerinde "çocuk koruma ve ilk müdahale ve değerlendirme birimleri" oluşturuldu. Birçok şehirde bu birimler hizmet vermeye başladı. Çocuk koruma, ilk müdahale ve değerlendirme birimlerinin çocukların ihmal ve istismarını önlemek, ikincil mağduriyetler yaşamalarının önüne geçmek konusunda önemli hizmetler sunulan merkezler olduğu öğrenildi.

 

İhale konusu yapım işinin

a) Niteliği, türü ve miktarı: 1-İnşaat (% 78,79) 2-Makina Tesisatı (%6,39) 3-Elektrik Tesisatı (%14,82)

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

b) Yapılacağı yer: Bekirdere Mahallesi 799 Ada 1 Parsel İzmit/KOCAELİ

c) İşe başlama tarihi: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde

yer teslimi yapılarak işe başlanacaktır.

ç) İşin süresi: Yer tesliminden itibaren 130 (yüz otuz) takvim günüdür.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA