Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 02:01:56
Advert
Advert Advert
 

AK Parti o isim için toplanıyor!

AK Parti o isim için toplanıyor!
Advert

AK Parti İl Disiplin Kurulu  üyeleri bugün saat 15.00’de toplantıya çağrıldı. Toplantının içeriği hakkında kurul üyelerine herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Ancak konunun dün akşam
gündeme düşen Çayırova Eski Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin AK Parti’den ihraç edilmesi ya da istifasının istenmesi ile ilgili olduğu herkesin dilinde.  Bilindiği gibi AK Parti’de İl Disiplin Kurulunun başkanı Gölcüklü Temel Erten. Kurul üyeleri ise Nuri Güney, Hüseyin Demir, Kudbettin Yalçınkaya ve Emre Yıldız. Toplantı saat 17.00’de başlayacak. Söz konusu gündemi varsa delilleriyle birlikte ele alıp değerlendirecek olan disiplin kurulu üyeleri ardından bir karar verecek ve bu karar 18.00’de başlaması beklenen il yönetim kurulu toplantısında ele alınacak. Toplantıda nasıl bir karar alınacağı merak ediliyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA