Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 10:20:00
Advert
 

Evinize en yakın toplanma alanı nerede ?

AFAD İl Müdürlüğü, E-devlet'te toplanma alanlarını hizmete sunuyor. Sizde herhangi bir deprem anında evinize en yakın toplanma alanını öğrenebilirsiniz
Evinize en yakın toplanma alanı nerede ?
rek

Olası bir deprem durumunda binalardan ve tehlikelerden korunmak için acil toplanma yerleri belirlendi. İstanbul'da her ne kadar bu toplanma alanlarına binalar yapılmış olsa da Kocaeli'de bu durum söz konusu değil. Birçok bölgede acil durum toplanma alanı bulunuyor.  Acil toplanma alanları İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Tahliye, Yerleştirme ve Planlama Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı olan İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nün ortak çalışması neticesinde belirlendi. Sizde evinize en yakın toplanma alanlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak e-devlet üzerinden sorgulamanızı yapabilirsiniz. 

 

 

Evinize en yakın toplanma alanı nerede olduğu öğrenmek için tıklayınız

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0551 TL 6.0309 TL
Euro
EURO
6.5651 TL 6.5389 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA