Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 27.09.2020 SAAT 23:42:45
Advert
 

Evinize en yakın toplanma alanı nerede ?

AFAD İl Müdürlüğü, E-devlet'te toplanma alanlarını hizmete sunuyor. Sizde herhangi bir deprem anında evinize en yakın toplanma alanını öğrenebilirsiniz
Evinize en yakın toplanma alanı nerede ?
Advert

Olası bir deprem durumunda binalardan ve tehlikelerden korunmak için acil toplanma yerleri belirlendi. İstanbul'da her ne kadar bu toplanma alanlarına binalar yapılmış olsa da Kocaeli'de bu durum söz konusu değil. Birçok bölgede acil durum toplanma alanı bulunuyor.  Acil toplanma alanları İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ile Tahliye, Yerleştirme ve Planlama Hizmet Grubu Ana Çözüm Ortağı olan İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nün ortak çalışması neticesinde belirlendi. Sizde evinize en yakın toplanma alanlarını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayarak e-devlet üzerinden sorgulamanızı yapabilirsiniz. 

 

 

Evinize en yakın toplanma alanı nerede olduğu öğrenmek için tıklayınız

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA