Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 17:14:57
Advert
Advert
 

Genel Sekreter Eren’i tebrik ettiler

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Doç. Dr. Ednan Ayvaz ve yönetim kurulu, Kocaeli Üniversitesi’ne Genel Sekreter olarak atanan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Genel Sekreter Eren’i tebrik ettiler
Advert

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Doç. Dr. Ednan Ayvaz ve yönetim kurulu, Kocaeli Üniversitesi’ne Genel Sekreter olarak atanan Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Eren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Sekreterlik makamındaki ziyarette, yeni Şube Başkanı Doç. Dr. Ednan Ayvaz, kendisine eşlik eden yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şube Başkanlığının sendikal faaliyetleri ve geleceğe dair planlarını Genel Sekreter Eren’le paylaşırken Üniversitenin gelişim ve ilerlemesine hizmet edecek yapıcı ve çözüm odaklı bir anlayışla sendikal görevlerini yerine getireceklerini belirtti.

 

 

TÜM SENDİKALARLA İLETİŞİME VE İŞBİRLİĞİNE AÇIĞIZ

Konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Genel Sekreter Eren ise tüm çalışanların hak ve hukuklarını koruyup gözeten ve hakkaniyeti esas alan bir yaklaşımla hareket edeceklerini, çalışma barışının tesisi adına hassasiyet göstereceklerini belirterek Üniversitenin bütün bileşenleriyle bu süreç ve anlayış doğrultusunda yoluna devam edeceğini dile getirdi. Yeni Şube Başkanı Doç. Dr. Ednan Ayvaz‘a da hayırlı olsun dileklerini ileten Genel Sekreter Eren, akademik ve idari personelin Üniversiteye olan bağlılık ve aidiyetinin Kocaeli Üniversitesi’nin  arzulanan hedeflerine ulaşmasında belirleyici olacağına inandıkları için Kocaeli Üniversitesi çalışanlarının üye oldukları tüm sendikalarla iletişime ve işbirliğine açık olduklarını vurguladı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA