Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 21:00:41
Advert
Advert
 

Aras, Erdoğan’ı YRP’ye davet etti

Gölcük’te halkla buluşan YRP İl Başkanı Mehmet Aras, “Sayın Erdoğan’a, partisi ile beraber Yeniden Refah Partisi’ne iltihak etmesini tavsiye ediyorum. Artık AK Parti için kara bitti, deniz göründü. Gidecek yolları kalmadı” dedi
Aras, Erdoğan’ı YRP’ye davet etti
Advert

Yeniden Refah Partisi Gölcük’e çıkarma yaptı. İl Başkanı Mehmet Aras öncülüğündeki grup, Gölcük caddelerine inerek vatandaşları dinledi. Sorulan sorulara cevap verdi. Partilerini anlattılar ve ülkemizin sorunları için sundukları çözüm önerilerini paylaştılar. Ziyaret sırasınca yüzlerce işyeri ziyaret edilerek, esnaf ve vatandaşlarla el sıkışıldı.  Ziyaret boyunca halkın Yeniden Refah Partisi’ne yoğun ilgi gösterdiği gözlendi. Aras ziyaret esnasında, gençlik kolları tarafından açılan üye standını da ziyaret ederek gençler ile sohbet etti.

 

KONGREYE 3500 KİŞİ İLE GİDİYORLAR!

Aras, halkla kucaklaşma programı öncesinde, partinin il başkanlık divanı, il yönetimi, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları ile ayrı ayrı toplantılar yaparak, tüm teşkilatlara kongre için hedefler verdi. Partinin ilk büyük kongresi 17 Kasım’da Ankara’nın en büyük spor salonu olan Ankara Arena’da yapılacak. Kocaeli’den büyük kongreye 70 otobüs ile gideceklerini belirten Aras, kongre hazırlıkları için bir komisyon oluşturdu.

 

AYNI DÖNEM BAŞKANLIK YAPTIK

Öte yandan Gölcük programında Aras’a bir vatandaş, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partisinin Kızılcahamam kampında konuşurken AK Parti yerine Refah Partisi demesini nasıl yorumluyorsunuz?” diye sordu. Aras, bu soruyu şöyle yanıtladı: “Sayın Erdoğan ile aynı dönemde belediye başkanlığı yaptık. Kendisine AK Parti’yi kurmadan çok önceleri belediye başkanları toplantısında, ülkenin yeni bir partiye ihtiyacının olmadığını, yeni parti kurması halinde uzun ömürlü olmayacağını söyledim. Bugün geldiğimiz noktada, AK Parti siyasi ömrünü tamamlamış haldedir. Erdoğan da bunun farkındadır.

 

YOLLARI KALMADI

Kendisinin yerine Yeniden Refah Partisi’nin iktidara geleceğini de biliyor. İşte bu yüzden gece gündüz, yakın çevresi ile Yeniden Refah Partisi’ni konuşuyor. Erdoğan şu veya bu nedenle AK Parti’ye bulaşmış kimselerin, yeni dönemde halktan karşılık bulamayacağının farkında. Bu yüzden Davutoğlu, Babacan ikilisini bilerek kendisi gündemde tutuyor. Çünkü bu isimlere halkın itibar etmeyeceğini çok iyi biliyor. Aynı şeklide genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ a halkın gösterdiği ilginin de farkında, işte bu sebepten kendisinin birinci özel gündem maddesi, Yeniden Refah Partisi’dir. Kızılcahamam’da toplantı esnasında kendi partisinden Refah Partisi olarak söz etmiştir. Sayın Erdoğan’a eski bir arkadaşı olarak, partisi ile beraber Yeniden Refah Partisine iltihak etmesini tavsiye ediyorum. Artık AK Parti için kara bitti, deniz göründü. Gidecek yolları kalmadı. Her yol Refah Partisi’ne çıkıyor.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA