Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 17:39:22
Advert
 

TÜBİTAK personel alımı için son gün

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet gösteren ve sınırları aşıp uzayla yakından ilgilenmeye başlayan, teknolojik ve bilimsel çalışmaların ülkemizde bayraktarlığını yapan kurumlardan biri olan TÜBİTAK, resmi gazetede yayınladığı kamu personeli alım ilanına göre, bünyesinde çalıştırmak üzere 28 personel alacağını duyurdu.
TÜBİTAK personel alımı için son gün
Advert

Yayınlanan ilanda AR-GE Personeli kadrosunda araştırmacı ve teknisyen alımı yapılacağı belirtilirken bu alımlarda bazı özel ve genel şartların da olduğu belirtildi. TÜBİTAK Uzay bölümüne ayrılan kadrolar arasında 2 tanesinin şartında ön lisans mezunu olmak yer alırken geri kalan 26 aday personel kriterlerinde lisans mezunu olma şartı yer almaktadır. Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumun internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecektir. Ayrıca ilanda belirtilen dipnota göre son başvuru tarihi 09.10.2019 tarihidir.

 

Alınacak adayların TÜBİTAK UZAY ODTÜ yerleşkesinde çalıştırılacağı belirtilirken aday personellerin deneyimin de olması gerektiği dikkatlerden kaçmadı. Bu husus da dikkate alındığında birimlerde görevlendirilecek personellerin bir kısmının 2 yıl deneyimli bir kısmının ise 5 yıl deneyimli olma şartı yer alıyor. Genel bir tanımla ifade etmek gerekirse 1’dan 5 yıla kadar deneyim gerektiren kadro ilanında adaylarda bulunması gereken kriterler haberimizde mevcuttur.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA