Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 12:41:21
Advert
 

Suriye operasyonu sosyal medyaya böyle yansıdı

Suriye operasyonu sosyal medyaya böyle yansıdı
Advert

Suriye operasyonu gelişmeleri dünya gündeme oturdu. Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yapacağı harekat için gözler Suriye’ye çevrildi. “Barış Pınarı” adıyla gündemde yer alan harekat için vatandaşlar Barış Pınarı harekatı nedir sorusuna yanıt arıyor. Suriye operasyonu için Rusya ve ABD'den de art arda açıklamalar geliyor.

 

DESTEK MESAJLARI YAĞDI
Bütün bu gelişmelerin üstüne Kocaeli'nin önde gelen isimleri de, Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yönelik başlatılacağı operasyonda görevli olan Mehmetçiklere, sosyal medya hesapları üzerinden destek paylaşımında bulundu. ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'yi "Türkiye ekonomisini mahvedip yok edeceğim." tehdidi üzerine de paylaşım yapan isimler Trump'a sert sözlerle yüklendi.

 

HAYIR DİYENLER DE VAR

Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna yapacağı harekata destek verip, sosyal medya hesaplarından bu desteği paylaşan ve Mehmetçiğin yanında olan vatandaşların yanı sıra, harekata karşı çıkan isimler de var. Aralarında HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun da bulunduğu isimler, "Savaş cinayettir" diyerek tepkilerini gösterdiler

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
Savas
Savas cinayettir diyen vekil e bir sorsanıza beşşikteki bebeğe silah çekip öldüren insan bozmalarına ne denir bir açıklasın
Toplam 1 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA