Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 17:47:40
Advert
 

Gödek: Kandıra'da iddialıyız

Yeni Refah Partisi Kandıra İlçe Başkanı Levent Gödek, Kandıra'da iddialı olduklarını söyledi
Gödek: Kandıra'da iddialıyız
Advert

Yeni Refah Partisi Kandıra İlçe Başkanı Levent Gödek,  Kandıra Temsilcimiz Ünal Cankurt ile istişarelerde bulundu. Yeni Refah Partisi'nin Türkiye'de iddialı olduğunu ifade eden Başkan Gödek, Kandıra'da da iddialı partilerden biri olduğunu dile getirdi.

 

KANDIRALILARDAN BÜYÜK İLGİ 

Kandıra'da parti binasını Aydınlık Mahallesi Türkocağı Caddesi'nde kiralayan ve ilçemizde üye çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Gödek, Yeni Refah Partisi'ne Kandıralıların büyük talebi olduğunu öne sürdü. İleri ki günlerde Kandıra merkez ve köylerde halka inerek Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın politikalarını halkı ile paylaşacağını kaydeden Başkan Gödek, milli görüşü savunan tüm hemşehrilerini aynı çatı altında buluşmaya davet etti. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA