Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 16:57:43
Advert
 

Ahmet Ege Dünya Şampiyonası’na katılacak

Kocaeli Bahçeşehir Koleji 7. Sınıf öğrencisi Ahmet Ege Önder, ABD’nin Florida eyaletinde yapılacak olan koşu ve yüzme Şampiyonası’na katılacak
Ahmet Ege Dünya Şampiyonası’na katılacak
Advert

Arif BULUT - Kocaeli Bahçeşehir Koleji 7. Sınıf öğrencisi Ahmet Ege Önder 23-29 Ekim tarihleri arasında ABD’nin Florida eyaletinde yapılacak olan Dünya Biathle (Koşu ve Yüzme) Şampiyonası’na Türkiye Milli Takım Sporcusu ve 2019 U-13 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu olarak katılacak. Kocaeli Bahçeşehir Koleji’nde yapılan açıklamada “ Uluslararası bir platformda okulumuzu ve ülkemizi temsil edecek olan öğrencimize başarılar dilerken bu gururu ve heyecanı bizlere yaşattığı için kendisine teşekkür ediyoruz’’ denildi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA