Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 24.09.2020 SAAT 19:06:48
Advert
 

Kart basmayan belediye çalışanı işten atılıyor!

Kart basmayan belediye çalışanı işten atılıyor!
Advert

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, belediye de bankamatik çalışanı olarak iddia edilen muhtar için adım attı. İzmit Belediyesi işe giriş çıkışlarda kart basmayan İbrahim Efe’yi disipline verdi. Disiplin kararı Hürriyet’in oyu ile belli olacak. Efe’nin iş akdinin feshedilmesi bekleniyor.

 

Boran KAYALAR - İzmit Belediyesi’nde çalışan Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube ve Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe disiplinlik oldu. 5 yıldır işe giriş çıkışlarda kart basmadığı belirlenen Efe, belediye yönetiminin talebiyle disipline sevk edildi. Efe’nin mesai saatleri içerisinde genellikle belediye dışında olduğu tespit edildi. 4 kişilik disiplin kurulunda Hizmet İş Sendikası temsilcisi 2 üye Efe’nin iş akdinin feshedilmesine karşı çıktı. 2 işveren temsilcisi ise diğer çalışanların bu durumdan olumsuz etkilendiğini ifade ederek yasal gereklerin yapılmasını talep etti. Oy dengesi nedeniyle Efe’yle ilgili karar Fatma Kaplan Hürriyet’e kaldı. 6 gün içerisinde kararını vermesi gereken Hürriyet’in disiplin kuruluna savunma dahi vermeyen Efe’yi belediyeden çıkarması bekleniyor

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.6883 TL 7.6576 TL
Euro
EURO
8.9572 TL 8.9215 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA