Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 02:07:50
Advert
Advert
 

Trabzonlular'da başkan adayı belli oldu

Kocaeli Trabzonlular Derneği mevcut başkanı Sami Durmuşoğlu’nun kongrede aday olmayacağını açıklamasının ardından yapılan istişare toplantısında başkan adaylı olarak Fuat Ayar belirlendi.
Trabzonlular'da başkan adayı belli oldu
Advert

Arif BULUT - 2 dönemdir Kocaeli Trabzonlular Derneği başkanlığını yürüten Sami Durmuşoğlu geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada aday olmayacağını açıklamıştı. Trabzonlular Derneği başkanlığı için son günlerde aday olması beklenen iki isim Lazoğlu Balık Restaurant'ın sahibi ve Ak Parti İl Başkan yardımcısı Muharrem Küçük ile Dr. Fuat Ayar için İzmit Yahya Kaptan'da bulunan dernek binasında istişare yapıldı. Toplantıya Derince eski belediye başkanı Ali Haydar Bulut, İş adamı Orhan Sarısüleyman, Ak Parti eski İl başkanı Mahmut Civelek, Yaşar Murtazaoğlu, Levent Atalı,  Hasan Kandaz, Ali Yeşildal, Hüseyin Yusuf, Osman Özgenç, Mehmet İpşiroğlu, İrfan Taban katıldı. Yapılan istişare sonucu ise Fuat Ayar isminde mutabık kılındı ve başkan adayı olmasına karar verildi. Kocaeli Trabzonlular Derneği Kongresi 20 Ekim Pazar saat 14.00'da Yahya Kaptan'da bulunan dernek binasında gerçekleştirilecek

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA