Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.01.2020 SAAT 06:55:17
Advert
 

CHP'yi tanımlamak haddine değil!

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar İzmit Belediyesi tarafından işten çıkarılan İbrahim Efe hakkında açıklama yapan Ali Güney'e sert tepki gösterdi
CHP'yi tanımlamak haddine değil!

Çakar açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

31 Mart seçimlerinde İzmit'i kaybetmenin tedirginliği ile parti içi kongreler öncesinde koltuğunu koruma telaşına giren AK Parti İzmit İlçe Başkan'ı Ali Güney, mesnetsiz ve haddini aşan açıklamalarına bir yenisini daha eklemiştir. Cumhuriyet Halk Partisi bu ülkenin kurucu iradesidir, savaş meydanlarında ulusal egemenliğe dayalı bir Türk devletinin temellerinin atıldığı Kurtuluş Savaşından kalma önemli bir değerdir. "CHP demek göz yaşı demek" şeklindeki hadsizce ifadesini AK Parti İzmit İlçe Başkanının pervasızlığına veriyorum. AK Parti İzmit İlçe Başkan'ı milletin parası ile şov yapmayı bıraksın. Belirlenen iş saatlerinde görev yerinde olmayan, ve bunu alışkanlık haline getiren, son dönemde ise adeta inat ve siyasi şov ile işleri daha da çıkmaza sokan bir personel hakkında ne yapılacaktı ? Ödül mü verilecekti ?

 

 

GÖZ GÖRE GÖRE YANLIŞI SAVUNUYORLAR

Ali Güney kendi hukuk bürosunda işe gelmeyen bir personele kendi cebinden istediği kadar maaş verebilir ancak halkın parasının yönetildiği bir kurumda bu şekilde bir kazanca asla göz yumulamaz ve yumulmamıştır. Gecmiş dönemlerde siyasi görüşlerine göre insanları işten atan, istifa yoluna sokmak için imkansız yerlere görevlendirmeler yapan AK Parti zihniyeti mobbing konusunda en son konuşması gereken topluluktur. Bu konu tüm İzmit halkı tarafından bilinmektedir. Siyasi hırsları yüzünden göz göre göre yanlışı savunmak zorunda kalan AK Parti yöneticilerinin haline gerçekten üzülüyorum. Dinimizde de "beyt-ül mal" dan haksız yere kazanç sağlamanın nasıl bir suç olduğunu bilen AK Parti İzmit İlçe Başkanı'nın hem dindar hem de hukukçu kimliği ile bu olayın nasıl savunucusu olduğunu da kendi vicdanına bırakıyorum. Sayın Fatma Kaplan Hürriyet yönetimindeki İzmit Belediyesi'nde İzmit Halkının tek bir kuruşu dahi israf edilmemeye, haksız yoldan kimsenin kazanç sağlamaması yönündeki kararlılığın sürdürülmesine devam edilecektir. Halkın nabzını ölçtüğümüzde de bu kararların ne derece doğru olduğu da görülmektedir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9567 TL 5.9330 TL
Euro
EURO
6.5687 TL 6.5425 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA