Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 20:14:54
Advert
Advert
 

AK Parti geldikten 3 gün sonra beni attılar

İzmit Belediyesi Meclis Üyesi ve Muhtarlar Masası Koordinatörü, İbrahim Efe olayı ile ilgili konuştu. Şen, Saraybahçe’de AK Parti yönetime geldikten 3 gün sonra işten atıldığını söyledi
AK Parti geldikten 3 gün sonra beni attılar
Advert

Şen, şu açıklamayı yaptı: “Bilindiği üzere1994-2014 yılları arasında 20 yıl boyunca yerine getirdiğim Hacı Hasan Mahallesi Muhtarlığının yanı sıra 8 sene Türkiye Muhtarlar Derneği İzmit Şube Başkanlığı da yaptım. Halen 2006 yılında kurucusu olduğum Kocaeli Muhtarlar Derneği’nde başkanlık görevini yerine getirmekteyim. 30 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli seçimlerinde, Cumhuriyet Halk Partisinin takdiri ve halkımızın da onayıyla; Cumhuriyet Halk Partisi İzmit Belediye Meclis Üyesi olarak seçildim. Geçmişte yaptığım görevler neticesinde de Muhtarlar Masası koordinatörlüğü görevine uygun görülerek, bu göreve atandım.

 

TAZMİNATSIZ ATTILAR

İbrahim Efe hakkında yetkililerin kararı ne olursa olsun; kendisi başkanlığını yaptığı sivil toplum örgütünün üyeleri tarafından seçilmiş başkandır ve belediyede çalışıp çalışmaması onun ilgili sivil toplum örgütündeki konumunu değiştirmez. Kendisi hala Tavşantepe Muhtarı ve Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanıdır. Unutmadan belirtmek gerekir ki; 2004 yılında Saraybahçe Belediyesi’ne o dönem yeni seçilen yönetiminin mazbatasını aldıktan 3 gün sonra, 18 yıl boyunca çalıştığım belediyeden tazminatsız işten atılmış; uğradığı haksızlığa karşı hukuk mücadelesi verip kazanmış biri olduğum unutulmamalıdır.

 

BANKAMATİKÇİLER ATILIYOR

Partimizin ve başkanımızın görüş ve direktiflerince oluşan yönetim anlayışımızda “İşini yapan ve bankamatikçi olmayan” hiçbir personelin hangi partiyi benimsediğinin bir önemi yoktur. Çünkü bizler için insanların ekmeği partiler arası bir hesaplaşmanın konusu olamaz. Fakat İbrahim Efe isminden bağımsız olarak şu da unutulmamalıdır ki; Türkiye Cumhuriyeti insanlara iş yerlerine gelmeden, mesailerini tamamlamadan maaş ödeyebilecek kadar zengin değildir. Milyonlarca kayıtlı işsizi olan ülkemizde; toplumun devlet kurumlarına güveni her şeyin önündedir. Tekrar söylüyorum ki bu görüşüm İbrahim Efe ile alakalı değil genel bir hassasiyetten ileri gelmektir. Belediye Başkanımız Sn. Fatma Hürriyet Kaplan seçildiği günden itibaren parti rozetini çıkarmış; belediyenin en küçük biriminde çalışan arkadaşlarımızdan en yakın çalışma arkadaşlarına kadar parti ve mevkii ayırmaksızın herkesin görüşlerini önemseyerek dinleyip; değerlendiren bir anlayışla, kentimize faydalı olmaya çalışmaktadır.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
murat
doğru dürüst adamsın başkanım
Toplam 1 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA