Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 10:17:43
Advert
Advert
 

Uluslararası Öğrenciler Taşköprü'de

Kocaeli’de eğitim gören uluslararası öğrencilere yönelik çalışmalar yapan Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği T.C. İçişleri Bakanlığı desteği ile gerçekleştirdiği “Geleceği Birlikte İnşa Edelim” projesi kapsamında ilimizde eğitim gören öğrencilerin yaşadıkları şehrin köylerini ve insanlarını tanıması, dostluklar kurması amacıyla Taşköprü’ye köy gezisi düzenledi
Uluslararası Öğrenciler Taşköprü'de
Advert

Körfez Taşköprülüler Derneği ve Kocaeli Yerel Kültür Platformu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen gezide öğrenciler Taşköprü’de bulunan er meydanını, tarihi yapıları, dümbüldek suyunu, mesire alanını ve birçok doğal güzelliklerini görme imkanı buldular. Öğrencilerin ziyaretlerinde Taşköprü halkı sohbetleri ve mesire alanında birlikte pide yapmaları görülmeye değerdi.

 

 

Programın sonunda Kocaeli Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Fatih Karaçoban “T.C. İçişleri Bakanlığı desteği ile gerçekleştirdiğimi proje ile İlimize eğitim için gelen öğrenci kardeşlerimizin yaşadıkları şehirle bütünleşmesi için birçok faaliyet gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda bugün öğrencilerimiz Taşköprü’yü gezme ve görme imkanı buldular. Öğrencilerimizde güzel bir hatıra bırakacak olan bu gezide bizlere ev sahipliği yapan Körfez Taşköprülüler Derneği Başkanı Ceyhun Atik’e yönetim kurulu üyeleri Seçil Gürkan, Burak AKAY ve Burak GÖKKAYA’ya, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Komisyonu Başkanımız Oğuzhan Türkmen ve ekibine, özellikle programa katılan öğrenci kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
Yunus
Kültürümüzü tanıtmak açısından Güzel bir etkinlik olmuş uluslararası örenciler icin. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Toplam 1 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA