Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 08:35:05
Advert
Advert
 

Dünyaya örnek oldu

Sudan asıllı Türk olan Zehra Özdemir, Atatürk ilke ve inkılaplarının hayata geçmesi için çabalamak adına siyasete girdi. Özdemir, “Türk’üm, Atatürk’ün izindeyim” diyor
Dünyaya örnek oldu
Advert

Mevlüt SOYSAL - AİLESİ, yaklaşık 200 yıl önce Sudan’dan göç eden bir isim o. İzmit’te doğan ve İzmit’i çok seven Zehra Özdemir, İYİ Parti kurulduğundan beri siyaset sahnesinde. Türk vatandaşı olarak bu topraklarda yaşamaktan gurur duyan Zehra Özdemir, “Türk’üm ve Atatürk’ün izindeyim” diyor. Son olarak İYİ Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları’nda muhasiplik görevini üstlenen Atatürk ilke ve inkılaplarının tam olarak uygulandığı bir Türkiye için mücadele ettiğini söylüyor.

 

DÜNYAYA ÖRNEK OLDU

İYİ Parti’nin Atatürk’ü en fazla içselleştiren parti olduğunu ifade eden Özdemir, “Atatürk yalnızca Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran bir lider değil. Aynı zamanda mücadelesi ve yaptıkları ile tüm dünya halklarına, özellikle de mazlum halklara örnek olmuş bir lider. Bugün Türkiye’de özgür, güven içinde yaşıyorsak, bu Mustafa Kemal Atatürk sayesindedir” ifadelerini kullanıyor.

 

 

ATATÜRK’ÜN YOLUNDAYIZ

İYİ Parti olarak Atatürkçü ve milliyetçi bir parti olduklarını ifade eden Özdemir, “Ben Türk’üm ve Türk olmaktan gurur duyuyorum. Atatürk sayesinde dünyada itibar gören bir halkız ve güçlü bir devletiz. Biz de İYİ Parti olarak Atatürk’ün yolundan ayrılmadan siyaset yapıyoruz. Atatürk’ü seven, onun yolunda olan herkesi partimize davet ediyoruz” şeklinde konuşuyor.

 

TÜRKİYE ZAYIFLAR

Atatürk’ün önemini ve değerini herkesin anlaması gerektiğini ifade eden Zehra Özdemir, “Fakat özellikle son yıllarda Atatürk’e karşı bir kampanya yönetiliyor. Atatürk’ün fikir ve anlayışından uzaklaşılıyor. Herkes bilmeli ki, Atatürk’e karşı olmak ülkemizi zayıflatır. Nitekim de yaşadığımız güçlüklerin temelinde bu yatıyor” diyor.   

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA