Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 08:43:10
Advert
Advert
 

Pazarcı esnafı ve vatandaş istedi! İzmit Belediyesi yaptı

İzmit Belediyesi, vatandaşlardan gelen isteklere kayıtsız kalmayarak anında harekete geçiyor. Yeşilova Kapalı Pazar alında pazarcı esnafı ve vatandaşlardan gelen talep üzerine hemen harekete geçen İzmit Belediyesi ekipleri, pazar alanındaki tuvaletlerle ilgili düzenleme çalışmalarını tamamladı
Pazarcı esnafı ve vatandaş istedi! İzmit Belediyesi yaptı
Advert

Yeşilova Kapalı Pazar alanında hizmet veren tuvaletlerin, özellikle pazarın kurulduğu günlerde talebi karşılamaması üzerine pazarcı esnafından ve vatandaşlardan gelen şikâyetler doğrultusunda harekete geçen İzmit Belediyesi çalışmalarını tamamladı. 1 engelli wc,1 alaturka wc ve 4 pisuvarın bulunduğu alanla ilgili yapılan inceleme ve tespitlerin ardından çalışmalarına başlayan İzmit Belediyesi ekipleri, tuvalette bulunan şadırvanı mescit alanına aldı.  Pazar alanındaki tuvalet sayısı arttırılarak 3 alaturka,1 engelli wc ve 4 pisuvar yapıldı.  Şadırvan ile mescidi ayıran bir duvar örüldü ve boyası yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

SESİMİZE KULAK VEREN BAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜR

Yapılan düzenlemelerin kendileri için çok önemli olduğunu belirten pazarcı esnafı “kapalı pazar alanında kullandığımız tuvaletler,  özellikle pazarın kurulduğu gün olan Çarşamba günleri talebi karşılamamaktadır. Pazar alışverişleri için gelen vatandaşlarında kullanmasıyla tuvaletlerle ilgili mağduriyet yaşamaktaydık.  Bu mağduriyetimizi İzmit Belediyemize ilettik, onlarda hemen harekete geçerek çalışmalara başladılar.  Tuvaletlerde yapılan düzenleme kadar,  talebimizin hemen dikkate alınması bizim için çok anlamlı. Sesimize kulak veren İzmit Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.   

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
Ahmet
Çok başarılı bir çalışma olmuş ustaların eline sağlık...
Toplam 1 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA