Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 10:51:33
Advert
Advert Advert
 

28 Ekim'de okullar tatil mi?

Cumhuriyet'in ilan edilişinin 96. yıldönümünün kutlanacağı 29 Ekim bu sene salı gününe denk geliyor. Özellikle öğrencilerin merak ettiği konu ise 28 Ekim Pazartesi gününün resmi tatil olup olmayacağı
28 Ekim'de okullar tatil mi?
Advert

28 Ekim Pazartesi günü okullar tatil mi? Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun yıldönümü sebebiyle özellikle öğrenciler tarafından okulların tatil durumu merak ediliyor. Peki 28
Pazartesi günü okullar tatil mi?, 28 Ekim Pazartesi günü okullar yarım gün mü? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı okullar kaç gün tatil? İşte detaylar... Cumhuriyet'in İlanı'nın üzerinden 93 yıl geçti, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 29 Ekim 1923'te ilan ettiği Cumhuriyet'in 93. yıldönümü bu sene de coşkuyla kutlanacak.

 

28 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ TATİL Mİ?
Resmi Gazete'de yer alan bilgiye göre, "1923 yılında Cumhuriyet'in ilan edildiği 29 Ekim günü Ulusal Bayram'dır. Türkiye'nin içinde ve dışında devlet adına yalnız bugün tören yapılır. Bayram 28 Ekim günü saat 13.00'ten itibaren başlar ve 29 Ekim günü devam eder." Yer alan bu bilgiye göre ise, Pazartesi günü yarım gün tatil olmakla birlikte 29 Ekim Salı günü resmi tatil.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA