Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 04:30:08
Advert
Advert Advert
 

Promosyon 3 bin 200 TL'ye çıktı

Büyükşehir Belediyesi promosyon ihalesinde Vakıfbank 3 bin 50 liralık teklifini görüşmeler neticesinde 3 bin 200 liraya çıkardı
Promosyon 3 bin 200 TL'ye çıktı
Advert

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi promosyon ihalesine katılan 6 bankadan en yüksek teklifi, 3 bin 50 lira ile Vakıfbank vermişti. Ardından Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ile banka yetkilileri arasında görüşmeler gerçekleştirildi. Görüşmeler neticesinde Vakıfbank teklifini 3 bin 200 liraya yükseltti. Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan memur, sözleşmeli memur ve kadrolu işçiler olmak üzere yaklaşık 2 bin 350 kişi ile 6 bin 700 iştirak çalışanı Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın imzası ile promosyon parasını alacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA