Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.06.2020 SAAT 02:11:51
Advert
Advert
 

Yılmaz: Biz ürettikçe ayakta kalacağız

TÜMSİAD Kocaeli Şubesi 20 yeni üyesini gerçekleştirdiği üye tanıtım toplantısıyla kamuoyuna tanıttı
Yılmaz: Biz ürettikçe ayakta kalacağız
Advert

 

Arif BULUT  - TÜMSİAD Kocaeli Şubesi 20 yeni üyesini Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya kamuoyuna tanıttı. Programa TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri ve yeni üyeler katılım gösterdi. Yeni üyeleriyle daha genç ve dinamik bir yapıya sahip olduklarını ifade eden Şube Başkanı Yılmaz, bundan sonra daha agresif bir ticari anlayış benimseyerek kente katkı sunmak istediklerini vurguladı.

 

DAHA DİNAMİK BİR TÜMSİAD İÇİN

Toplantı öncesinde konuşan TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz “TÜMSİAD üye yapısını son yıllarda güncelledi ve yeniledi. Yeni yol arkadaşlarımızın birçoğu genç ve dinamik. Ülkemizin ekonomik dar boğazdan geçtiği şu günlerde hem kent hem de ülkemizin ekonomisine genç ve dinamik bir hava vermek istiyoruz. Heyecanlı, efektif, çalışkan, atılgan ve daha agresif bir ticaretle ülke menfaatlerine hizmet eden bir anlayışa geçmemiz gerekiyor. Bizim hem kentimiz hem de ülkemiz için üretmemiz gerekiyor çünkü biz ürettikçe ayakta kalacağız böyle bir milletiz. Kocaeli de ekonomide ülkenin enleri arasında yer alan bir kent. TÜMSİAD Kocaeli olarak bizlerde sorumluluklarımızın farkındalığı içindeyiz. Daha dinamik bir TÜMSİAD için kolları sıvadık ve devam ediyoruz” dedi.

 

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAKTAYIZ

Sözlerine devam eden Yılmaz “TÜMSİAD 52 yurt içi şubesi 9 yurt dışı çözüm ortağı, 98 yurt dışı temsilcilik ve 12 bin üyesiyle ülke ekonomisine katma değer oluşturan bir iş adamı topluluğudur. Dünya genelinde dürüst ve ahlaklı kuşağı oluşturmak için 3 binin üzerinde gönüllü yönetim kurulu ve komisyon üyelerimizle 90 ayrı sektörde gece gündüz çalışmaktayız. Aynı zamanda TÜMSİAD üyelerinin sahip olduğu bilgi, emek, finansal güç, yönetim mekanizmaları, teknolojik potansiyellerinin bir araya gelmesini temin etmek, kobilerin girişimci ruhlarını geliştirmek suretiyle yeni ufuklara yelken açmalarını sağlamaktadır. İnşaat, mağazacılık, gıda, tekstil, hizmet, sağlık, bilişim, makine, enerji, otomotiv ve birçok sektörde faaliyet gösteren üyelerimizle çalışmalarımızı yürütmekteyiz” dedi.

 

YENİ ÜYELERİMİZE HOŞ GELDİNİZ DİYORUM

Başkan Yılmaz daha sonra dernek çalışmalarından bahsetti ve şunları söyledi: “Çalışmalarımız doğrultusunda eğitim ve seminerler düzenlemek, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarıyla projeler geliştirmektir. Fon ve destek mekanizmalarının geliştirilmesini ve üyelerimizin bu desteklerden yararlanması hususunda çalışmalar yapmaktır. Sektörel sorunlara çözümler üretilmesi doğrultusunda toplantılar düzenler, sektör temsilcileriyle bir araya gelir, yetkili kurum ve kuruluşlarla birlikte çözümler üretiriz. İş adamları arasındaki iş birliği ve ilişkilerin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapar, iş ağları kurulmasına yönelik platformlar oluştururuz.  Bölgemizde bulunan şubelerle birlikte toplantılar yaparak, üye ilişkilerinin gelişmesine katkıda bulunmaya çalışırız. Kısaca TÜMSİAD ailesi olarak genel vizyonumuz bu şekildedir. Yeni katılan üyelerimize hoş geldiniz diyorum” dedi.


 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8041 TL 6.7770 TL
Euro
EURO
7.5904 TL 7.5601 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA