Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 04:41:21
Advert
Advert Advert
 

Ellibeş: Büyükakın'ı alnından öpeceğim

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın Avrupa Konseyi Yerel Yönetimler Kongresi'nde yaptığı konuşma ile ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, "Tahir hocamız orada dik duruşuyla hislerimize tercüman oldu. Geldiğinde yanaklarından, alnından öpeceğim" dedi.
Ellibeş: Büyükakın'ı alnından öpeceğim
Advert

Arif BULUT  - AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası nedeniyle İl Teşkilatı ile birlikte kan bağışında bulunmak üzere gittiği İzmit Kan Alma Birimi'nin önünde gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın Strasbourg'da toplanan Avrupa Konseyi Yerel Yönetimler Kongresi'nde gündem yaratan konuşmasını değerlendiren İl Başkanı Ellibeş, "Başkanımız orada gerçekleri söyledi. Maalesef dünyada ve Avrupa'da bir manipülasyon var. Türkiye hiç de onların anlattığı gibi bir ülke değil. Tahir hocamız da orada dik duruşuyla hislerimize tercüman oldu. Türk milletinin duygularını orada ifade etti.Aslında Avrupa'nın iki yüzlülüğünü yüzlerine vurdu. Orada terör mü var? Ama silahlı kuvvetler ellerinde makinelerle caddelerinde dolaşıyorlar. Özgür vaziyette yaşamımızı sürdürüyoruz. Görevden alınan belediyelerin her biri terörle ilişkili. Niyet samimi değil. Tahir hocamız bizi başarıyla temsil etmiştir. Geldiğinde yanaklarından alnından öpeceğim" dedi.

 

ÇINARLAR YERİNDE KÖKLÜ BİR ŞEKİLDE GÖREVİNİ YAPIYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 81 ilin eski ve yeni il başkanlarıyla bir araya geldiği toplantı ile ilgili de konuşan Ellibeş, "Oradaki güzel tablo şuydu: Uzun yıllar bir arada olan ama sonra görüşemeyen parti büyüklerimiz orada kucaklaştı, hasret giderdi. Davet edilenlerin yüzde 90'a yakını oradaydı. Cumhurbaşkanımızın oradaki konuşması hepimizi duygulandırdı. Çok başarılı, verimli bir toplantı oldu. Çınarlar yerinde köklü bir şekilde görevini yapıyor. Aralıkta tekrar buluşacağız.

 

HER İKİSİ DE BAŞARILI

Karaosmanoğlu'nun Büyükakın'la ilgili "Halka dönük çalışmalar yapması lazım" şeklindeki ifadelerini değerlendiren Ellibeş, "İbrahim başkanımıza bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaları için teşekkür ediyorum. Kocaeli'nin dününü hepimiz biliyoruz. 15 yıl önceki Kocaeli'nin fotoğrafını hepimiz bir hatırlayalım. Fark, ifade edilemeyecek kadar mükemmel. Bir büyüğümüz olarak hepimize örnek oldu. Şimdi bayrak Tahir başkanımızda. İnşallah Tahir hocamız da o bayrağı dalgalandırmaya devam edecek ve güzel hizmetler yapmayı sürdürecek. Başkanımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Her ikisi de başarılı bir belediyecidir" sözlerine yer verdi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA