Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.06.2020 SAAT 00:35:17
Advert
Advert
 

EYT'liler Kocaeli'de Buluşacak

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Seka Park Otel’de yapılacak olan çalıştayı 2 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de başlayacak, 3 Kasım Pazar günü akşam saatlerine kadar sürecek
EYT'liler Kocaeli'de Buluşacak
Advert

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, federasyonlaşma yolunda hızla ilerliyor. Verdikleri tarihi mücadelenin kapsamını genişletecek olan federasyonun kurulmasıyla güçlerini daha da artıracak olan EYT’liler, bu kapsamda yol haritasını belirlemek için kritik bir çalıştay gerçekleştirecek. Çalıştaya ev sahipliğini ise Kocaeli EYT SYDD Başkanı Zekeriya Akbulut ve yönetimi yapacak. Seka Park Otel’de yapılacak olan çalıştay 2 Kasım Cumartesi günü saat 12.00’de başlayacak, 3 Kasım Pazar günü akşam saatlerine kadar sürecek. Çalıştaya EYT SYDD Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak, İllerden sorumlu koordinatör Alper Özüpak, 13 ilin EYT SYD derneklerinin başkan ve yöneticileri katılım sağlayacak. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA